• Kategorie
  • Szukaj
  • Tipsy matowe

Każda ma inne oczekiwania oraz upodobania, jednak jest wiele czynników, które nas - kobiety, łączą. Pragniemy podkreślić swoje atuty, czuć się ze sobą komfortowo oraz wydobywać prawdziwe piękno. Zadbane, piękne paznokcie to nasz znak rozpoznawczy - matowe tipsy mogą być rozwiązaniem również dla Pani! Nasz sklep oferuje szeroki wachlarz produktów i odcieni, wraz z atrakcyjną ceną.

Tipsy matowe - charakterystyka

Sztuczne paznokcie są alternatywą dla przedłużania oraz różnorodnych, długotrwałych zabiegów w salonach kosmetycznych. Ich założenie nie wymaga od nas skomplikowanych procedur oraz doświadczenia, wystarczy działać zgodnie z instrukcją. Odpowiedni dobór rozmiaru sztucznego paznokcia będzie kluczowy w ich wykonaniu - tak jak i odpowiednie rozłożenie kleju, na wewnętrznej stronie tipsa. Jedyne co nam pozostanie to kilkunastosekundowe oczekiwanie na efekt finalny.  

Tipsy matowe wpasowują się w dzisiejsze trendy - cechują się wysoką jakością wykonania oraz znakomitym wyglądem. Czasem niesłusznie kojarzą się z ordynarnym konturem, natomiast nawet tips - może wyglądać naturalnie! Ich cechą wyróżniającą jest oczywiście brak połysku oraz efekt braku wypolerowania, który przekonał do siebie wiele Pań. Mimo pozbycia się wrażenia błysku, mat uwodzi swoją klasą i elegancją. Dzięki palecie barw znajdującej się w naszej ofercie, możemy wybrać idealny, wymarzony kolor! 

Proces malowania leży po naszej stronie - dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, wypełnienie sztucznej płytki jest trwałe oraz odporne na wiele czynników zewnętrznych. Możemy cieszyć się idealnymi, pięknymi tipsami na długo. Nasz domowy ‘’zabieg’’ może zająć zaledwie kwadrans, tak więc nie trudno wkomponować go do naszego przepełnionego planu dnia. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, mamy do dyspozycji różnorodne modele - wybieramy tips o preferowanym kształcie, nie tracąc czasu na dodatkowe modyfikacje w trakcie. Wśród zalet, wymieniamy również funkcję ochronną. Bez trudu wykonamy wszelkie obowiązki lub czynności, które mogłyby skutkować złamaniem naturalnej płytki paznokcia.