Opinie o zwap.pl na Opineo.pl
KUPUJ BEZ LOGOWANIA !!!

Rzęsy 5D Liczba produktów: 51

Każda kobieta marzy o pięknych, długich, ciemnych rzęsach. Z tego względu na rynku istnieje ogrom produktów, które dają właśnie taki efekt. Wśród nich można wybierać w różnych odżywkach czy maskarach o różnych końcówkach, działaniu, efekcie i kolorze. To sprawia, że każda osoba zainteresowana makijażem znajdzie swój idealny produkt. Jednak niektórzy wolą postawić na nieco mocniejszy efekt, którego nie są w stanie uzyskać na swoich naturalnych rzęsach. Z tego względu wiele osób dokleja sztuczne - wyglądające o wiele bardziej zjawiskowo, niż tylko pomalowane maskarą.

Kategorie
Filtruj

Zalety sztucznych rzęs

Jedwabne rzęsy posiadają kilka cech, które stawiają je przed tymi naturalnymi. Po pierwsze - są bardziej etyczne. Modele z naturalnych tworzyw są produkowane z futra norek syberyjskich. Z tego względu budzą spore kontrowersje wśród obrońców praw zwierząt i przeciwników zabijania ich tylko po to, aby stworzyć produkt, który równie dobre może powstać z innych materiałów. Inną zaletą tego rozwiązania jest hipoalergiczność. Jedwab nie uczula, dlatego rzęsy wykonane z tego materiału również nie wywołują żadnej reakcji. Dlatego z powodzeniem mogą z nich korzystać osoby o wrażliwej, podatnej na alergie skórze. 

Kolejną korzyść stanowi ich waga. Rzęsy wykonane z protein naturalnego jedwabiu są ultra lekkie, dlatego nie obciążają tych naturalnych, co zapobiega uszkodzeniom czy wypadaniu. Ponadto cechują się wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne i sprawdzają się w każdych warunkach. Mając założone takie rzęsy, nie trzeba rezygnować z basenu, sauny, wyjść na dwór, gdy pada deszcz lub śnieg. Inną zaletą jest oszczędność kosmetyków i pieniędzy. Aby uzyskać efekt grubych, czarnych oraz maksymalnie podkręconych rzęs, trzeba nałożyć nawet kilka warstw maskary. Sztuczne modele można używać wielokrotnie, kosztują w perspektywie czasu mniej, niż dobrej jakości kosmetyki. Takie rzęsy szybciej się także zakłada, co pozwala zaoszczędzić czas na dokładnym i powolnym malowaniu.

 

Rzęsy 5D - sklep

W naszym sklepie prezentujemy całą kategorię poświęconą sztucznym rzęsom na pasku.  Oferowane przez nas produkty są wytwarzane ręcznie, kępki włosów starannie selekcjonowane oraz układane warstwowo. Dzięki temu, po założeniu dają efekt 5D. Ponadto oferowane przez nas modele zostały wyprodukowane z jedwabiu - imitują wygląd naturalnych rzęs z futra norek, z których wiele osób nie chce korzystać ze względu na nieetyczne zachowanie wobec tych zwierząt. Doskonale dopasowują się do kształtu powiek, co zapewnia stabilne przymocowanie rzęs 5D. Opinie potwierdzają innowacyjność oraz doskonały efekt.

Nasze produkty stanowią świetny wybór na wieczorne wyjścia, uroczystości, śluby, bale, a także na co dzień za sprawą niesamowitego efektu, jaki dają rzęsy 5D. Cena oferowanych modeli waha się w zależności od wybranego egzemplarza, ilości włosków, gęstości, ich umiejscowienia na pasku oraz długości. Jeśli uwielbiasz mocno podkreślać oczy, zdecyduj się na nasze rzęsy na pasku i spraw, że będą wyglądać spektakularnie.