Opinie o zwap.pl na Opineo.pl
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Włosy syntetyczne zielone

Dla osób chcących wyróżnić się z tłumu i stworzyć prawdziwie efektowną stylizację przygotowaliśmy w naszym asortymencie szeroki wybór zielonych włosów syntetycznych w różnych odcieniach. Tworzone z wysokiej jakości poliestru kosmyki prezentują się naturalnie i nie plączą się. Dzięki świetnej wytrzymałości mogą być wykorzystywane wielokrotnie do tworzenia różnego rodzaju fryzur – w tym warkoczyków, dredów czy peruk. Zastosowanie sztucznych włosów zielonych to świetny pomysł na stworzenie oryginalnej stylizacji na różne okazje!

Włosy syntetyczne zielone w różnych odcieniach

W naszej ofercie znajdują się sztuczne włosy zielone w wielu różnych odcieniach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do swojego typu urody. Włosy w odpowiedniej barwie znajdą dla siebie zarówno osoby o blond włosach, jak i posiadacze włosów brązowych, czarnych, rudych czy szarych. Po nasze włosy syntetyczne zielone chętnie sięgają klienci w różnym wieku, wykorzystując je nie tylko na wyjątkowe okazje, ale również na co dzień. Stworzone z ich pomocą fryzury prezentują się artystycznie, a połączenie dobrej jakości produktu z umiejętnościami stylisty owocuje prawdziwie efektownym wyglądem.

Włosy doczepiane zielone – wytrzymałość, naturalny efekt, brak obciążenia

Czym jeszcze wyróżniają się oferowane przez nas włosy na warkoczyki? Zielone pasma zostały wykonane z poliestru, który cechuje się świetną wytrzymałością, odpornością na wysokie temperatury oraz lekkością. Włosy doczepiane zielone dają możliwość precyzyjnego dostosowania długości, a ich zastosowanie jest możliwe bez użycia jakichkolwiek substancji chemicznych. Co ważne, są lekko karbowane, dzięki czemu nie zsuwają się, a ich niewielka waga nie obciąża naturalnych włosów.

Włosy do warkoczyków – zielone pasma, które dają wielkie możliwości

Nie ulega wątpliwości, że jeśli chodzi o włosy do warkoczyków, zielone pasma można wystylizować na wiele sposobów. Ich tekstura sprawia, że manewrowanie kosmykami jest ułatwione, a przy tym poszczególne włosy nie doprowadzają do uszkodzeń skóry. W naszym sklepie dostępne są w świetnej cenie, która pokazuje, że stworzenie efektownej stylizacji nie musi się wiązać z wielkim wysiłkiem.