Opinie o zwap.pl na Opineo.pl
KUPUJ BEZ LOGOWANIA !!!

Sztuczne paznokcie i tipsy Liczba produktów: 349

Jeszcze kilkanaście lat temu tipsy nie kojarzyły się zbyt dobrze. Rzadko kiedy były wiązane z estetyczną, elegancką czy trwałą stylizacją paznokci. Jednak w przeciągu tych ostatnich kilku lat technologia oraz sama technika manicure poszły znacznie do przodu, dzięki czemu dzisiaj Panie mają dostęp do naprawdę estetycznych oraz zachwycających paznokci, dzięki którym mogą w niedługim czasie odmienić swój wygląd. Sklep Zwap oferuje niezwykle szeroki asortyment sztucznych paznokci oraz tipsów. Dzięki temu mamy pewność, że każda klientka znajdzie u nas coś dla siebie.

Kategorie
Filtruj

Sztuczne paznokcie — łatwy sposób na szybką stylizację

Zdecydowanym plusem sztucznych paznokci jest fakt, że oferują one możliwość szybkiego oraz prostego wystylizowania paznokci, w zależności od danej sytuacji. Dostępne w naszym sklepie produkty można również kształtować w dowolny sposób, nadając im wybrany kształt czy długość. Dzięki temu z łatwością można opracować elegancką stylizację na bardziej poważne okazje, jak i znacznie bardziej szalony manicure na festiwal czy zabawę w klubie.

Paznokcie sztuczne — jak je założyć?

Kolejną zaletą dostępnych u nas tipsów jest fakt, że są one łatwe w nakładaniu, a sam proces nie przysparza zbyt wielu problemów. Przede wszystkim należy przygotować płytkę paznokcia. W tym celu konieczne będzie usunięcie starej stylizacji oraz opracowanie skórek czy zmatowienie płytki przy pomocy bloczka polerskiego. Następnie na paznokieć należy nałożyć specjalny klej do sztucznych paznokci. Na koniec pozostaje tylko przykleić tipsy i cieszyć się nową, wyjątkową stylizacją.

Sztuczne paznokcie gotowe — szerokie możliwości stylizacji

Sama stylizacja paznokci nie musi wcale kończyć się na przyklejeniu sztucznego tipsa. Dostępne w naszej ofercie produkty można bowiem stylizować na różne sposoby. Tipsy mogą być bowiem zdobione wedle uznania. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby pomalować je lakierem hybrydowym, wykończyć żelem, ozdobić naklejkami czy też cyrkoniami. Warto również pamiętać, że nasz sklep oferuje także bogatą ofertę już wystylizowanych sztucznych paznokci.

Tipsy sztuczne paznokcie — idealna ochrona dla naturalnych paznokci

Dla osób, które mają słabe lub łamliwe paznokcie, sztuczne paznokcie mogą stanowić zabezpieczenie. Dzięki nim naturalne paznokcie są chronione przed uszkodzeniami związanymi z codziennym użytkowaniem, co pozwala im na regenerację i wzmocnienie. Ponadto paznokcie stają się mniej łamliwe, a po zdjęciu tipsów nadal prezentują się niezwykle elegancko.

Sztuczne paznokcie tipsy — szeroki asortyment w sklepie Zwap

W sklepie Zwap można znaleźć niezwykle szeroki asortyment sztucznych paznokci. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że z pewnością znajdą tu produkty, które jak najlepiej będą odpowiadały ich stylizacji oraz preferencjom. W naszym sklepie posiadamy kolekcję gładkich tipsów oraz tych już wystylizowanych. Co równie istotne, nasze produkty dostępne są w korzystnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu z pewnością skuszą się na nie nawet bardziej wymagający klienci.