Opinie o zwap.pl na Opineo.pl
KUPUJ BEZ LOGOWANIA !!!

Producent - Bellezza Hair Liczba produktów: 218

Produkty Bellezza Hair są niezwykle lubiane przez użytkowników włosów syntetycznych. Klienci cenią tę firmę za bardzo bogatą ofertę pod względem przede wszystkim kolorystycznym. Mają one bardzo dużo zastosowań. 


Kategorie
Filtruj

Bellezza Hair - wysokiej jakości produkty do urozmaicenia fryzury

Producent włosów syntetycznych Belleza Hair w swojej ofercie zawiera bardzo różne warianty włosów syntetycznych. Pozwala to na stworzenie wyjątkowej fryzury przez osoby o bardzo zróżnicowanych gustach estetycznych. Bellezza Hair to nie tylko podstawowe i jednolite kolory. Dostępne są włosy syntetyczne w bardzo odważnych intensywnych kolorach, a także tych bardziej delikatnych i pastelowych. Można także nabyć opcje, które są bardzo zbliżone do naturalnych pasem. Możliwe jest zastosowanie  także tzw. efektu ombre. Dostępny jest on zarówno w kolorach normalnie występujących na głowach pań, takich jak brązy, blondy, rudości, czy czerń. Natomiast dla bardziej odważnych kobiet producent przewidział również wielokolorowe pasma, które zdecydowanie pokazują indywidualizm i wyjątkowy styl.


Bellezza Hair - co umożliwiają produkty tego producenta?

Za sprawą włosów syntetycznych Bellezza Hair możliwe jest wykonywanie różnego rodzaju splotów bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Lekka i miękka struktura sprawia, że użytkowanie ich jest bardzo komfortowe. Efekt, który za ich sprawa można uzyskać jest spektakularny. Kobiety najchętniej tworzą za ich sprawa dredy, jednak wykorzystywane są one równie chętnie do tworzenie peruk czy plecionek. Z powodzeniem można je zaplatać w fantazyjne fryzury, które urozmaicą codzienny czy festiwalowy look. 

Różna tekstura, a także długość i wykończenie sprawiają, że można za ich sprawą uzyskać bardzo zróżnicowane efekty. Producent Bellezza Hair zadbał o to, aby były to propozycje dostosowane do różnorodnych gustów indywidualnych klientek. 

W zależności od tego, jaki efekt jest pożądany niezbędny będzie wybór od jednego do kilku opakowań włosów syntetycznych. Na wykonanie pełnej fryzury zaleca się jednak zakup od 4 do 8 opakowań włosów. Wszystko to będzie zależało natomiast od gęstości naturalnych włosów i planów na zamierzoną fryzurę. 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą włosów syntetycznych Bellezza Hair.