Opinie o zwap.pl na Opineo.pl
KUPUJ BEZ LOGOWANIA !!!

Włosy syntetyczne blond Liczba produktów: 8

Blond doskonale podkreśla delikatną urodę i wydobywa z niej wszystko, co najpiękniejsze. Blondynki kojarzone są z subtelnością i zmysłowością. Kolor ten rozsławiony został między innymi przez ikonę kobiecości - Marilyn Monroe i od lat nie przestaje być wielbiony przez wiele kobiet. 

Kategorie
Filtruj

Idealnie dobrany odcień

W naszym sklepie idealny odcień do swojej urody znajdzie każda z zainteresowanych Pań. Platynowy, popielaty, ciepły czy zimny - szeroki wybór tonów pozwala na dobranie idealnych do potrzeb każdej z nas doczepianych włosów blond.

 

Włosy syntetyczne blond - najprostsza droga do pozbycia się kompleksów

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że cienkie i przerzedzone włosy mogą być przyczyną wielu kompleksów. Sztuczne włosy blond to najprostsze i najtańsze rozwiązanie prowadzące do zwiększenie pewności siebie w tym obszarze. Wystarczy kilka kroków, aby cieszyć się bujną i przyciągającą wzrok fryzurą. Niezależnie od tego, czy włosy są naturalne, czy farbowane, dzięki dobrze dobranym syntetycznym włosom, trudno będzie odróżnić je od włosów właścicielki. 

 

Zachęcamy do eksperymentowania!

Której z kobiet nie marzyły się długie włosy, podczas gdy były posiadaczkami tych krótkich? Czekanie miesiącami aż włosy urosną do pożądanej ilości bywa frustrujące. Fazy przejściowe w zapuszczaniu włosów, podczas których żadna fryzura nie wygląda dobrze, dostarczają jedynie niepotrzebnej frustracji i złości. Doczepiane sztuczne włosy blond pozwalają na szaleństwo i próbowanie nowych fryzur niezależnie od stanu naturalnych włosów. Chcemy, aby każdego dnia każda z nas mogła cieszyć się pięknymi fryzurami. Kitka, kok, warkocze, dredy czy fale od teraz nie będą stanowić żadnego problemu. Włosy syntetyczne blond są odporne na ciepło, także idealnie nadają się do stylizowania prostownicą czy lokówką. Są wygodne w użyciu i nie tną palców.

Oszczędność czasu

To koniec marnowania czasu o poranku, myśląc jaką fryzurę dzisiaj wykonać. Doczepiane włosy blond do warkoczyków stwarzają możliwość wykonania wymarzonej fryzury i cieszenia się nią przez kolejne tygodnie. Pielęgnacja warkoczyków jest naprawdę prosta, także wystarczą tylko chęci do ich zaplatania

i zyskujemy naprawdę ciekawą fryzurę. 

Najwyższa jakość za niską cenę

Sztuczne włosy blond nie obciążają naturalnych włosów, dlatego są tak często wybierane przez Panie pragnące odmienić coś w swoim wyglądzie. Ich kolejną zaletą jest to, że wykazują wysoką odporność na ciepło. Wykonane z najwyższej klasy materiałów gwarantują wytrzymałość i nie plączą się podczas układania fryzury.