Afro loki to trend, który nie tak dawno przywędrował do Polski z wysp brytyjskich. Nic więc dziwnego, że wielu specjalistów dostaje cały czas zapytania od klientów, którzy chcą mieć na głowie prawdziwą burzę włosów. Loki afro to włosy syntetyczne. Podczas procesu naturalne pasma są chowane w specjalny sposób. Można więc powiedzieć, że na głowie są układane zupełnie nowe włosy. Sam zabieg w salonie fryzjerskim trwa około 3 godzin.

  • Afro loki to włosy syntetyczne, które nakłada się na naturalne pasma.
  • Aby cieszyć się profesjonalnie wykonanymi afro lokami, warto udać się do salonu fryzjerskiego, można jednak wykonać je samodzielnie w domu.
  • Afro loki nie obciążają włosów i można nakładać je na włosy cienkie, przerzedzone oraz zniszczone.
  • O afro loki trzeba w odpowiedni sposób dbać, najlepiej regularnie myjąc je szamponem dla dzieci.
  • Dowiedz się jak dbać o włosy syntetyczne!

Co bardzo ważne, metamorfoza jest całkowicie bezinwazyjna. Afro loki nie uszkadzają naturalnych pasemek. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają gładkie włosy, niepodatne na kręcenie, a marzą o loczkach. Kolejną korzyścią afro loków jest fakt, że nie obciążają one włosów, co więcej naturalne pasemka cały czas rosną pod sztucznymi włosami. Afro loki można także bez obaw przymocować do włosów bardzo cienkich i zniszczonych.

Spis treści:

Afro loki syntetyczne — jak zrobić?

Jak już zostało wcześniej wspomniane, zakładanie afro loków to proces całkowicie bezbolesny, nieniszczący naturalnych włosów. Jednocześnie należy pamiętać, że aby afro loki zachowały swój wyjątkowy wygląd przez długi czas, należy odpowiednio się o nie zatroszczyć. W tym celu warto wykorzystać szampon dla dzieci, który jest delikatny dla syntetycznych włosów, jak i naturalnych pasm. Zabieg ten sprawi, że afro loki pozostają błyszczące i będą pięknie prezentowały się na głowie.

Samo ściągnięcie afro loków nie jest zbyt skomplikowanym procesem i można wykonać go samodzielnie w domu w dowolnej chwili. Włosy syntetyczne są bardzo lekkie, dzięki czemu nie będą stanowiły zbyt dużego obciążenia w codziennym życiu. Efekt utrzymuje się do 7 tygodni, natomiast przy odpowiedniej pielęgnacji można przedłużyć go do 11 tygodni. Decydując się na afro loki, można sprawić sobie prawdziwy efekt wow.

Jak się zakłada afro loki?

Afro loki - jak założyć

Afro loki to naprawdę praktyczne rozwiązanie, które pozwala całkowicie odmienić swój wygląd. Co równie ważne, afro loki nie obciążają włosów, dzięki czemu nie będą utrudniać wykonywania codziennych czynności. Jednocześnie pozwalają one na swobodne oddychanie skórze głowy oraz wzrost naturalnych pasemek. Kto jednak powinien zdecydować się na taki zabieg?

Przede wszystkim afro loki to idealne rozwiązanie dla osób, które mają cienkie oraz przerzedzone włosy. Dzięki nim można bowiem zagęścić swoją fryzurę i jednocześnie ją wzmocnić. Jednak po afro loki mogą tak naprawdę sięgać posiadacze różnego rodzaju włosów. Jest to także idealna propozycja dla osób, którym marzą się efektownie wyglądające włosy oraz burza loków na głowie. Po afro loki powinien również sięgnąć każdy, kto nie lubi długo przygotowywać się do pracy. Nie wymagają one bowiem skomplikowanej pielęgnacji, każdego dnia będą prezentowały się tak samo pięknie.

Włosy afro — bezpieczne i wytrzymałe

Mimo że afro loki powstają z materiałów syntetycznych, doskonale się prezentują i trudno je odróżnić od naturalnych pasemek. Co równie istotne, prawidłowe przyczepienie tych włosów nie wpływa negatywnie na stan naturalnych pasm. Co ważne, włosy afro są wykonane z bezpiecznych materiałów. Dzięki temu nie podrażniają skóry głowy oraz nie wywołują alergii.

Obecnie w Polsce można znaleźć wiele sklepów, które oferują najwyższej jakości afro loki. Chcąc jednak mieć pewność, że sięga się po produkty z górnej półki, warto odwiedzić stronę zwap.pl/Afro-Loki-c37. Oferowane tu afro loki są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można łatwo dopasować je do naturalnych pasemek.  Dodatkowo są one niezwykle wytrzymałe i będą się prezentowały pięknie przez naprawdę długi czas.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: