Opinie o zwap.pl na Opineo.pl
KUPUJ BEZ LOGOWANIA !!!

Ile trzymają się tipsy?

2023-12-13 07:54:00
Ile trzymają się tipsy?

Z pewnością każda kobieta marzy o pięknych, zadbanych i dobrze się prezentujących paznokciach. Dynamicznie rozwijająca się branża kosmetyczna zdecydowanie w tym pomaga. Na przestrzeni ostatnich lata pojawiło się wiele innowacyjnych rozwiązań, a jednym z najbardziej popularnych zdecydowanie są tipsy, czyli sztuczne paznokcie. Mimo że wydawało się, że rozwiązanie to odeszło już do lamusa, obecnie coraz więcej kobiet się na nie decyduje. Z pewnością każda Pani, która pragnie odnowić swoje paznokcie za pomocą tego rozwiązania, może zadawać sobie pytanie, ile trzymają się tipsy.

Ile trzymają się tipsy na klej?

Z pewnością każda osoba, która decyduje się na tipsy, może się zastanawiać, ile będą się one trzymały. Najważniejszym parametrem, który w dużym stopniu wpływa na ten aspekt, jest odpowiednio dobrany klej do tipsów. W sklepach można spotkać się z wieloma rodzajami preparatów. Jednak przede wszystkim warto zwracać uwagę na takie kleje, które pozwolą zachować dobrą kondycję naturalnej płytki paznokcia po usunięciu tipsów.

Wybierając najwyższej jakości klej dedykowany dla konkretnego rodzaju tipsów, można sprawić, że będą one trzymały się od kilku dni do nawet tygodnia. Warto również wspomnieć, że jeżeli ktoś zdecyduje się na dodatkowe przedłużenie bądź utwardzenie przy pomocy akrylu lub żelu, to sztuczny manicure może utrzymywać się nawet przez kilka tygodni. Wszystko zależy tak naprawdę od stanu naturalnej płytki paznokcia. Bardzo duży wpływ na to, ile będą trzymały się tipsy, ma także sposób ich przyklejania.

Jak długo trzymają się tipsy?

Kiedy już wiadomo, jak długo trzymają się tipsy, warto teraz odpowiedzieć sobie na pytanie, jak je poprawnie przykleić, aby nie odpadły po niedługim czasie. Przede wszystkim, chcąc przykleić tipsy, należy pamiętać o kilku podstawowych krokach. To właśnie dzięki temu kobieta będzie mogła mieć pewność, że sztuczne paznokcie będą dobrze trzymały się naturalnej płytki. Pierwszym krokiem jest zmatowienie płytki za pomocą specjalnego bloczka polerskiego.

tipsy na klej

Następnie należy dobrać odpowiednie tipsy, nie tylko pod względem ich jakości, ale również rozmiaru czy długości. Przed wykonaniem manicure’u, tips musi zostać dobrze pokryty klejem. Nie można również zapomnieć o odtłuszczeniu powierzchni paznokcia. W innym przypadku tipsy nie będą dobrze się trzymały. Następnie należy przyłożyć go do płytki pod kątem 45 stopni i mocno docisnąć. Ważne jest także, aby do środka nie przedostało się powietrze. Trzymając się tych kroków, można łatwo sprawić, że tipsy nie odpadną przez długi czas.

Ile trzymają się tipsy?

Co tak naprawdę sprawia, że tipsy się odklejają? Główny wpływ mają na to dwa czynniki. Po pierwsze, jest to jakość sztucznych paznokci, po drugie zaś - sposób ich przymocowania. Tipsy z górnej półki, które mogą trzymać się nawet do kilku tygodni, są bardziej elastyczne i łatwe w obróbce. Takie sztuczne paznokcie można łatwo rozpoznać. Wystarczy jedynie poprzecznie wygiąć jeden z nich od wewnętrznej strony. Jeżeli tips nie pęknie, oznacza to, że został wykonany z najwyższej jakości materiału.

Jak więc widać, utrzymanie tipsa przez długi czas na paznokciu nie jest wcale trudnym zadaniem. Wystarczy jedynie sięgnąć po sprawdzony manicure oraz dobrej jakości klej. Gdzie jednak je znaleźć? Oferta sklepu Zwap to niezwykle szeroki asortyment tipsów pochodzących od sprawdzonych oraz znanych producentów. Dzięki nim każda kobieta będzie miała pewność, że jej paznokcie będą prezentowały się zniewalająco przez naprawdę długi czas.

Autor: