Opinie o zwap.pl na Opineo.pl
KUPUJ BEZ LOGOWANIA !!!

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

2023-02-02 12:08:00
Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Sztuczne rzęsy cieszą się niezwykłą popularnością wśród kobiet, co jest wynikiem licznych zalet z ich użytkowania. Są one doskonałym sposobem na podkreślenie naszego spojrzenia, jednak by stało się to możliwe, musimy dokładnie wiedzieć, jak przykleić sztuczne rzęsy.

Sztuczne rzęsy - jak przykleić? Praktyczne wskazówki

Sztuczne rzęsy to wspaniale prezentujący się dodatek, który w całkowity sposób potrafi odmienić nasz wygląd. Nadają charakteru, podkreślają spojrzenie i kolor oczu, nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na ich noszenie. Aby akcesorium estetycznie wyglądało i nie przeszkadzało w funkcjonowaniu musimy zadbać o jego odpowiednie przymocowanie. W tym celu możemy wykorzystać pęsetę, niewielki pędzelek i opcjonalnie zalotkę.

Jak przykleić sztuczne rzęsy? Kępki i rzęsy magnetyczne

Decydując się na przyklejenie sztucznych rzęs w kępkach, powinniśmy mieć na uwadze, iż mocuje się je pojedynczo. Dzięki temu ich aplikacja wzdłuż linii rzęs nie wymaga od nas wprawy, aczkolwiek może okazać się nieco bardziej czasochłonna. Pierwszym krokiem powinno być delikatne naciągnięcie powieki, by starannie umiejscowić kępkę pomiędzy naturalnymi rzęsami. Następnie musimy przytrzymać ją przez około 30 sekund, aby móc przejść do przyczepiania kolejnej partii.

Natomiast wybierając rzęsy magnetyczne, będziemy musieli założyć dwa paski na jedno oko. Jeden z nich nakładamy nad własnymi rzęsami, a drugi tuż pod nimi. Akcesorium utrzymuje się dzięki solidnym i silnym magnesom, które umieszczone są na obu paskach.

Jak przykleić sztuczne rzęsy bez kleju?

Niejednokrotnie zdarzają się sytuacje, w których nie powinniśmy decydować się na rzęsy przyklejane na klej. Zaliczamy do nich wszelkiego rodzaju alergie lub niezwykle wrażliwe oczy. W takiej sytuacji najlepiej, gdy wybierzemy wspomniane powyżej rzęsy magnetyczne. Ich zastosowanie nie wywołuje alergii, a aplikacja jest niezwykle prosta. Ponadto sztuczne rzęsy magnetyczne nadzwyczajne się prezentują na oku, co przekłada się na większą pewność siebie.

Dlaczego warto zdecydować się na sztuczne rzęsy?

sztuczne rzęsy przed i po

Rzęsy w niesamowity sposób podkreślają spojrzenie i barwę oczu, a dzięki nim czujemy się atrakcyjnie. Niestety nie każdy z nas został naturalnie obdarzony długimi i gęstymi rzęsami, a sam tusz nie zawsze zdaje egzamin i pozwala nam na uzyskanie pożądanych efektów. Decydując się na sztuczne rzęsy, możemy zapewnić sobie taki rezultat, na jaki w danym momencie mamy ochotę.

Kolejną korzyścią płynącą z rozwiązania jest oszczędność pieniędzy. Tego typu akcesoria są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale również stanowią wydatek na długi czas. Nie są to bowiem produkty jednorazowego użytku, dzięki czemu możemy cieszyć się ich użytkowaniem przez pewien czas. To, jak długo zachowają swój estetyczny wygląd, w dużej mierze uzależnione jest od tego, czy będziemy o nie dobrze dbać.

Co więcej, wysokiej jakości sztuczne rzęsy są w pełni bezpieczne dla rzęs naturalnych. Dzięki temu nie musimy obawiać się o ich osłabienie. Produkt przez cały czas atrakcyjnie się prezentuje i nie ulega przerzedzeniu, w wyniku czego po każdym założeniu możemy spodziewać się zachwycającego efektu.

Sztuczne rzęsy - gdzie kupić?

Planując zakup sztucznych rzęs, warto zdecydować się na skorzystanie z naszej bogatej oferty. Proponujemy szeroki wybór wysokogatunkowych sztucznych rzęs, wśród których znajdują się zarówno pozycje magnetyczne, jak i kępki. Posiadamy również sztuczne rzęsy 3D oraz 5D, a także jedwabne. Oferowane przez nas akcesoria są niezwykle estetyczne i trwałe, a ich aplikacja nie przysparza najmniejszych problemów.

Jak przykleić sztuczne rzęsy? Podsumowanie

Choć przyklejenie sztucznych rzęs może wydawać się nam skomplikowanym procesem, to z użyciem odpowiednich akcesoriów i dzięki zaopatrzeniu się w dobrej klasy produkty, okazuje się niezwykle proste. Sztuczne rzęsy doskonale sprawdzą, jeśli zależy nam na podkreśleniu spojrzenia, by było wyraziste i przykuwało uwagę innych osób.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować: 

Autor: